Vabilo
Pošljite mi vabilo za naslednji TRN

Diplomska dela

Aleksandra Rakinić
Ime nagrajencaAleksandra Rakinić
Naslov delaIdejna zasnova knjižnega parka na območju kopališča Ilirija - park Tivoli - Ljubljana
Alja Mihevc
Ime nagrajencaAlja Mihevc
Naslov delaDojemanje mladih managerjev o razlikah vodenja generacij X in Y
Andrijano Zera
Ime nagrajencaAndrijano Zera
Naslov delaSpletna aplikacija za določitev faktorja obnašanja in projektnega spektra po EC8
Anja Molan
Ime nagrajencaAnja Molan
Naslov delaVzpostavljanje čustvenega odnosa med blagovno znamko in uporabnikom s pomočjo socialnih mrež in interneta
Anja Zupančič
Ime nagrajencaAnja Zupančič
Naslov delaIdejni načrt kulturnega centra v Trebnjem
Barbara Kalar
Ime nagrajencaBarbara Kalar
Naslov delaDružinsko podjetništvo: razvoj in preverba treh strukturnih modelov
Darko Kovačič
Ime nagrajencaDarko Kovačič
Naslov delaNosilnost jeklenih nosilcev z odprtinami v stojini in jeklenih statastih nosilcev
Gregor Longar
Ime nagrajencaGregor Longar
Naslov delaAnaliza konstrukcijskih zasnov za enoprostorne jeklene hale
Gregor Novak
Ime nagrajencaGregor Novak
Naslov delaAnaliza managementa gradbenih projektov v Trimo, d.d.
Jana Bolta
Ime nagrajencaJana Bolta
Naslov delaStopničaste klavzule
Jerneja Čemažar
Ime nagrajencaJerneja Čemažar
Naslov delaProstovoljna fluktuacija kadra v izbranem podjetju X s poudarkom na razlogih prostovoljnih odhodov z vidika odhajajočih delavcev
Karmen Starič
Ime nagrajencaKarmen Starič
Naslov delaModel odpravljanja ozkih grl v procesu barvanja polizdelkov z metodo simulacije
Katja Pregl
Ime nagrajencaKatja Pregl
Naslov delaKorupcija kot ovira za etično mednarodno poslovanje
Luka Gerden
Ime nagrajencaLuka Gerden
Naslov delaIdejna urbanistična in arhitekturna zasnova atletske dvorane v športnem parku Ljubljana
Marko Omerzu
Ime nagrajencaMarko Omerzu
Naslov delaSinhrono vodenje dveh asinhronskih motorjev s kratkostično kletko
Martina Maček
Ime nagrajencaMartina Maček
Naslov delaVpliv investicij v izobraževanje na učinkovitost organizacije: študija primera
Matjaž Cvek
Ime nagrajencaMatjaž Cvek
Naslov delaOptimizacija optičnih lastnosti enodimenzionalnih lateralnioh periodičnih struktur v tankoplastnih silicijevih sončnih celicah
Metod Bonča
Ime nagrajencaMetod Bonča
Naslov delaOcena potresnega tveganja za izbrane jeklene stavbe
Mirela Šahinović
Ime nagrajencaMirela Šahinović
Naslov delaProjekt jeklene konstrukcije hale velikega razpona
Monika Lovše
Ime nagrajencaMonika Lovše
Naslov delaMedicinski pripomočki, ortoza za zdravljenje skolioze
Natalija Hromec
Ime nagrajencaNatalija Hromec
Naslov delaIzbira ponudnika poslovne inteligence
Nataša Medved
Ime nagrajencaNataša Medved
Naslov delaOpolnomočenje zaposlenih kot motivacijski dejavnik: primerjava dveh podjetij
Neža Perger
Ime nagrajencaNeža Perger
Naslov delaIdejna zasnova metnega paviljona
Olga Bombač
Ime nagrajencaOlga Bombač
Naslov delaIdejna zasnova študentskega naselja v Novi Gorici
Peter Zupančič
Ime nagrajencaPeter Zupančič
Naslov delaProjekt sovprežnega železničaskega mostu
Sašo Šonc
Ime nagrajencaSašo Šonc
Naslov delaObvladovanje procesov oblikovanja panelov
Simon Vrhovec
Ime nagrajencaSimon Vrhovec
Naslov delaObvladovanje upora pri projektih IT
Vesna Ogriz
Ime nagrajencaVesna Ogriz
Naslov delaRazmerje med inovativnostjo in uspešnostjo poslovanja v malih in srednje velikih podjetjih
Kontakt
Pišite nam Pokličite nas: 07 34 60 254