Vabilo
Pošljite mi vabilo za naslednji TRN

Diplomska dela

Ana Sekolec Kocijančič
Ime nagrajencaAna Sekolec Kocijančič
Naslov delaCelovito obvladovanje okoljskih stroškov v podjetju X, d.d.
Andjelka Borović
Ime nagrajencaAndjelka Borović
Naslov delaUrbanistična-arhitektonska rešitev kompleksa Nacionalne zgodovine v podnožju Kalemegdana z analizo paviljona 1 in 2
Bojana Gošović
Ime nagrajencaBojana Gošović
Naslov delaTovarna kulture - rekonstrukcija strojnice tovarne sladkorja "Dimitrije Tucović", Beograd
Ime nagrajencaHana Vidic
Naslov delaRazvijanje koncepta učeče se organizacije: primerjalna analiza
Ivana Popović
Ime nagrajencaIvana Popović
Naslov delaŠportna dvorana in model prostorsko-programskih razširitev izobraževalnih inštitucij v središču mesta Beograd
Jasmin Mustafić Marjetič
Ime nagrajencaJasmin Mustafić Marjetič
Naslov delaProjekt jeklene industrijske hale z dvem žerjavnima progama
Klemen Vovk
Ime nagrajencaKlemen Vovk
Naslov delaOsnovna šolja Lavrica
Marko Brozovič
Ime nagrajencaMarko Brozovič
Naslov delaUporaba šolske potresne mize za simulacijo obnašanja konstrukcij med potresi
Matej Rozman
Ime nagrajencaMatej Rozman
Naslov delaBivaki kot del turistične infrastrukture
Miha Filipič
Ime nagrajencaMiha Filipič
Naslov delaModeliranje in analiza elektrokemijskih sončnih celic
Miha Prebil
Ime nagrajencaMiha Prebil
Naslov delaRazvoj nove storitve po d.School metodologiji: primer podjetja E-storitve, d.o.o.
Milana Aleksić
Ime nagrajencaMilana Aleksić
Naslov delaUrbanistična-arhitektonska rešitev kompleksa Nacionalne zgodovine v podnožju Kalemegdana z analizo paviljona 1 in 2
Neda Bezjak
Ime nagrajencaNeda Bezjak
Naslov delaTehnološke procesne inovacije in njihovo trženje; študija primera
Nejc Trošt
Ime nagrajencaNejc Trošt
Naslov delaIdejni projekt za potniški terminal-kozmodrom na letališču Edvarda Rusjana v Mariboru
Peter Prinčič
Ime nagrajencaPeter Prinčič
Naslov delaReinterpretacija stanovanjskega stolpiča za današnje potrebe
Ime nagrajencaRadisav Nedić
Naslov delaModulni vpenjalni pripomočki za izdelavo zahtevnih prostorskih delov
Ime nagrajencaRobert Brajkovič
Naslov delaKrmiljenje visokosvetilnih RGB svetlečih diod
Ime nagrajencaSara Zorzut
Naslov delaIdejna zasnova revitalizacije območja topilnice rudnika živega srebra v Idriji
Simon Kulovec
Ime nagrajencaSimon Kulovec
Naslov delaParametričen model končnične vozliščne strukture prostih oblik fasad
Špela Lokar
Ime nagrajencaŠpela Lokar
Naslov delaUporaba Trimo proizvodov v stanovanjski gradnji
Tanja Puntar
Ime nagrajencaTanja Puntar
Naslov delaMikrovalovno sušenje izolacijskih plošč na osnovi perlita
Tina Pulko
Ime nagrajencaTina Pulko
Naslov delaIzzivi neizkušenih samovodenih timov na poti do visoke učinkovitosti
Ime nagrajencaTomaž Bartolj
Naslov delaZrelost podjetij za tekmovanje na osnovi poslovne analitike
Tomaž Kocjan
Ime nagrajencaTomaž Kocjan
Naslov delaUvedba CE označevanja izolacijskih panelov in samonosilne pločevine
Ime nagrajencaUla Mejaš
Naslov delaPrimerjava kompetenc transformacijskih vodij v proizvodnih in neproizvodnih podjetjih
Vanja Čok
Ime nagrajencaVanja Čok
Naslov delaAktivni počivalnik 1
Ime nagrajencaVid Arnež
Naslov delaVpliv organizacijskih dejavnikov na upravljanje znanja
Kontakt
Pišite nam Pokličite nas: 07 34 60 254