Vabilo
Pošljite mi vabilo za naslednji TRN

Diplomska dela

Ime nagrajencaAleksandra Šobota
Naslov delaStroški v modelih merjenja in presojanja uspešnosti poslovanja podjetij
Aleš Kroflič
Ime nagrajencaAleš Kroflič
Naslov delaAnaliza obnašanja dvoslojnih elastičnih nosilcev z upoštevanjem zdrsa in razmika
Balazs Kövesdi
Ime nagrajencaBalazs Kövesdi
Naslov delaOdpornost na koncentrirano obtežbo profilirane jeklene stojine za gradnjo mostov
Blaž Skubic
Ime nagrajencaBlaž Skubic
Naslov delaKristalizacija ekspandiranega perlita
Boštjan Bartolj
Ime nagrajencaBoštjan Bartolj
Naslov delaDokazovanje požarne odpornosti jeklenih nosilnih elementov
Dušan Borak
Ime nagrajencaDušan Borak
Naslov delaObjekt ob univerzitetni osi v Mariboru
Ime nagrajencaEva Lovrenčič
Naslov delaPrimerjava različnih metod potresne analize na primeru 15 nadstropne jeklene stavbe
Franci Kralj
Ime nagrajencaFranci Kralj
Naslov delaPotresna analiza jeklene stolpnice
Ime nagrajencaGrega Ljubej
Naslov delaSimulacijski model načrtovanja skladiščnih sistemov
Gregor Cerinšek
Ime nagrajencaGregor Cerinšek
Naslov delaInštrument prepoznavanja inovacijske kompetentnosti zaposlenih
Gregor Goslar
Ime nagrajencaGregor Goslar
Naslov delaPozicioniranje strešnih in fasadnih panelov Trimo na slovenskem trgu
Ivana Marić
Ime nagrajencaIvana Marić
Naslov delaPlesni center Osijek
Ime nagrajencaJanez Trošt
Naslov delaRazvoj programske opreme za načrtovanje plinskih napeljav v okolju AutoCad
Jelena Mitrović
Ime nagrajencaJelena Mitrović
Naslov delaŠportni stolp, blok 23, Novi Beograd
Jelena Perović
Ime nagrajencaJelena Perović
Naslov delaProstorsko / programski prizidki srednjih glasbenih šol v centralnem Beogradu
Jože Senica
Ime nagrajencaJože Senica
Naslov delaRačunalniško podprto konstruiranje hidravlične vpenjalne priprave
Klemen Polanec
Ime nagrajencaKlemen Polanec
Naslov delaBrezkontaktno merjenje dimenziij spojnih profilov ognjevarnih fasadnih panelov
Marko Bernik
Ime nagrajencaMarko Bernik
Naslov delaIntelektualni kapital v gradbeni industriji
Marko Sladič
Ime nagrajencaMarko Sladič
Naslov delaNačrtovanje manjšega samostojnega fotonapetostnega sistema za razsvetljavo
Miha Možina
Ime nagrajencaMiha Možina
Naslov delaGalij nitridni in aluminij nitridni detektorji ultravijolične svetlobe
Mitja Zorko
Ime nagrajencaMitja Zorko
Naslov delaIdejna zasnova paleontološkega muzeja
Ime nagrajencaNataša Aleksić
Naslov delaTlačna in upogibna nosilnost polnostenskih nosilcev, ojačanih z vzdolžnim ojačitvami
Nataša Stefanović
Ime nagrajencaNataša Stefanović
Naslov delaUrbani pejzaž kot analiza oblike črpanja vode na novobeograjski obali Save
Petra Marinko
Ime nagrajencaPetra Marinko
Naslov delaMinimalni avtomatski bencinski servis
Primož Kozlevčar
Ime nagrajencaPrimož Kozlevčar
Naslov delaPotresna analiza visokoregalnih paletnih skladišč
Stanislav Hosta
Ime nagrajencaStanislav Hosta
Naslov delaDaljinski nadzor delovanja diagnostičnega sistema elektromotorskih pogonov
Tadeja Božičnik
Ime nagrajencaTadeja Božičnik
Naslov delaHiša sodobnega plesa
Tina Kozic
Ime nagrajencaTina Kozic
Naslov delaUpravljanje intelektualnega kapitala in konkurenčne prednosti podjetja Trimo, d.d.
Ime nagrajencaTinkara Kodelja
Naslov delaCenter za prosti čas v Novi Gorici
Tomaž Stanonik
Ime nagrajencaTomaž Stanonik
Naslov delaZagotavljanje kakovosti in zmogljivosti procesa sestavljanja
Uroš Rus
Ime nagrajencaUroš Rus
Naslov delaNaprava za avtomatsko meritev magnetov v serijski proizvodnji
Urška Tori
Ime nagrajencaUrška Tori
Naslov delaZnačilnosti brazilskega pogajalskega sloga
Ime nagrajencaVladimir Divić
Naslov delaPrenos energije in cestni most čez morsko ožino Ždrelac
Kontakt
Pišite nam Pokličite nas: 07 34 60 254