Vabilo
Pošljite mi vabilo za naslednji TRN

Diplomska dela

Aleksander Cilenšek
Ime nagrajencaAleksander Cilenšek
Naslov delaSvetleče diode v aplikacijah razsvetljave
Ime nagrajencaAljaž Maček
Naslov delaAnaliza možnosti uvedbe oddelka za management znanja v podjetju Studio Moderna
Ime nagrajencaAna Ocvirk
Naslov delaGledališče ob vodi
Ime nagrajencaAna Vrhovec
Naslov delaVečnamenski center v Rogaški Slatini
Ime nagrajencaAndrej Cupar
Naslov delaOblikovanje jedra in ohišja merilne naprave
Ime nagrajencaBlaž Čermelj
Naslov delaOdziv jeklenih stavb na požarne vplive
Ime nagrajencaBranka Lapornik
Naslov delaMednarodno sistemsko trženje podjetij in ponudbeni postopki mednarodnih razvojnih bank pri financiranju ekoloških projektov
Ime nagrajencaBranko Belaćević
Naslov delaModels for spatial and programmatic interpolation in central zones of Belgrade
Ime nagrajencaCsaba Monyók
Naslov delaInquiry of steel frame structures made of thinwall coldformed sections
Ime nagrajencaDarko Grm
Naslov delaSprememba in proces uvajanja spremenjene embalaže v podjeju Trimo, d.d.
Ime nagrajencaDavid Antolinc
Naslov delaAnaliza obnašanja mostu iz armirane plastike
Ime nagrajencaIvko Rakić
Naslov delaReconstruction of modernity-complex of buildings of army headquarters in Belgrade
Ime nagrajencaJanez Sluga
Naslov delaIzvedba krmilno-analiznega sistema pri neporušnem testiranju kakovosti sendvič panelov
Ime nagrajencaJerneja Kolšek
Naslov delaManagement inovacij v gradbenem sektorju
Ime nagrajencaJurij Žejn
Naslov delaSimulacija porušitve Trimo sendvič panelov zaradi gubanja pločevine
Ime nagrajencaKaja Antlej
Naslov delaRazvoj industrijsko oblikovanega oddelka z uporabo 3D tehnologij
Ime nagrajencaKlavdija Grm
Naslov delaNasprotja znotraj trajnostnega razvoja v primeru uvedbe biogoriv
Ime nagrajencaMarina Trkman
Naslov delaUporaba in analiza orodja Wiki kot intraneta v podjetju Iskra sistemi d.d.
Ime nagrajencaMarko Dimitrijević
Naslov delaMuseum of photography - remodulation of city block, Belgrade
Ime nagrajencaMatej Kocjan
Naslov delaDoločevanje optimalne zasnove konstrukcijskih elementov
Ime nagrajencaMateja Martini
Naslov delaZačasna bivalna enota za reševanje bivanjske stiske po naravnih nesrečah
Matevž Bokalič
Ime nagrajencaMatevž Bokalič
Naslov delaSistem za določevanje lokalne občutljivosti optoelektronskih elementov
Ime nagrajencaMatjaž Vidovič
Naslov delaModeliranje poslovnih procesov v velikem trgovskem podjetju
Ime nagrajencaMiha Zibelnik
Naslov delaVpliv debeline pločevine na njene preoblikovalne sposobnosti
Ime nagrajencaNataša Šinkovec
Naslov delaUporaba umetnih nevronskih mrež za oceno trdnosti lesenih elementov
Ime nagrajencaNina Hercog
Naslov delaZačasna bivalna enota za reševanje bivanjske stiske po naravnih nesrečah
Ime nagrajencaPrimož Hauptman
Naslov delaStatična stanja v krovni pločevini nad vmesno podporo sovprežnih nosilcev s podajnim jedrom
Ime nagrajencaRok Žgalin Kobe
Naslov delaStolpnica na Bavarskem dvoru
Simon Petrovčič
Ime nagrajencaSimon Petrovčič
Naslov delaAnaliza in projektiranje tankostenskih cilindričnih silosov v skladu z Evrokod standardi
Ime nagrajencaSlavko Milanović
Naslov delaBiomimicry and its application in Architecture on the example of new Natural History Museum building
Ime nagrajencaTadej Jakše
Naslov delaUpravljanje s tveganji v gradbenih projektih
Ime nagrajencaTanja Puhar
Naslov delaVpliv investicij v izobraževanje na poslovno uspešnost podjetja x
Ime nagrajencaTijana Nikolić
Naslov delaWorkers camp - Lumbago
Ime nagrajencaTina Šinkovec
Naslov delaRazmejevanje prihodkov in stroškov glede na stopnjo dokončanosti gradbenih projektov
Ime nagrajencaTomaž Rugelj
Naslov delaUporaba injektiranih vijakov v jeklenih konstrukcijah
Ime nagrajencaUroš Dimnik
Naslov delaNova Tobačna Ljubljana - 18 nadstropna stolpnica z jekleno nosilno konstrukcijo
Ime nagrajencaUrška Kramer
Naslov delaEkonomski učinki investiranja v izobrazbo zaposlenih "podjetja x"
Ime nagrajencaVesna Murgelj
Naslov delaMoč znamke delodajalca
Kontakt
Pišite nam Pokličite nas: 07 34 60 254