Vabilo
Pošljite mi vabilo za naslednji TRN

Arhiv nagrajencev 2011

Aleks Jan
Ime nagrajencaAleks Jan
Naslov delaEkonomska analiza podpornega okolja za gradnjo sončnih elektrarn v Sloveniji
Aleksandra Rakinić
Ime nagrajencaAleksandra Rakinić
Naslov delaIdejna zasnova knjižnega parka na območju kopališča Ilirija - park Tivoli - Ljubljana
Aleš Popovič
Ime nagrajencaAleš Popovič
Naslov delaSposobnost absorpcije poslovnointeligenčnih sistemov
Alja Mihevc
Ime nagrajencaAlja Mihevc
Naslov delaDojemanje mladih managerjev o razlikah vodenja generacij X in Y
Andrej Žerovnik
Ime nagrajencaAndrej Žerovnik
Naslov delaFenomen tečenja v konstitutivnih modelih ciklične plastifikacije
Andrijano Zera
Ime nagrajencaAndrijano Zera
Naslov delaSpletna aplikacija za določitev faktorja obnašanja in projektnega spektra po EC8
Anja Molan
Ime nagrajencaAnja Molan
Naslov delaVzpostavljanje čustvenega odnosa med blagovno znamko in uporabnikom s pomočjo socialnih mrež in interneta
Anja Zupančič
Ime nagrajencaAnja Zupančič
Naslov delaIdejni načrt kulturnega centra v Trebnjem
Barbara Kalar
Ime nagrajencaBarbara Kalar
Naslov delaDružinsko podjetništvo: razvoj in preverba treh strukturnih modelov
Bojan Tepavčević
Ime nagrajencaBojan Tepavčević
Naslov delaVpliv geometrijske reprezentacije prostora na sodobno arhitekturo
Boris Bogosavljević
Ime nagrajencaBoris Bogosavljević
Naslov delaMuzej strojev
Darko Kovačič
Ime nagrajencaDarko Kovačič
Naslov delaNosilnost jeklenih nosilcev z odprtinami v stojini in jeklenih statastih nosilcev
Gregor Longar
Ime nagrajencaGregor Longar
Naslov delaAnaliza konstrukcijskih zasnov za enoprostorne jeklene hale
Gregor Novak
Ime nagrajencaGregor Novak
Naslov delaAnaliza managementa gradbenih projektov v Trimo, d.d.
Irena Orović
Ime nagrajencaIrena Orović
Naslov delaVisoko koncentrirane časovno-frekvenčne distribucije in nekateri vidiki aplikacije
Jaka Dujc
Ime nagrajencaJaka Dujc
Naslov delaMetoda končnih elementov za račun mejne nosilnosti in lokalizirane porušitve ploskovnih konstrukcij
Jana Bolta
Ime nagrajencaJana Bolta
Naslov delaStopničaste klavzule
Jerneja Čemažar
Ime nagrajencaJerneja Čemažar
Naslov delaProstovoljna fluktuacija kadra v izbranem podjetju X s poudarkom na razlogih prostovoljnih odhodov z vidika odhajajočih delavcev
Jože Stepan
Ime nagrajencaJože Stepan
Naslov delaOvrednotenje metod za meritev temperature fotonapetostnih modulov
Jurij Kurnik
Ime nagrajencaJurij Kurnik
Naslov delaAnaliza energijskega izplena fotonapetostnih modulov
Kaja Rangus
Ime nagrajencaKaja Rangus
Naslov delaOdprto inoviranje v Sloveniji
Karmen Starič
Ime nagrajencaKarmen Starič
Naslov delaModel odpravljanja ozkih grl v procesu barvanja polizdelkov z metodo simulacije
Katja Pregl
Ime nagrajencaKatja Pregl
Naslov delaKorupcija kot ovira za etično mednarodno poslovanje
Lilijana Založnik
Ime nagrajencaLilijana Založnik
Naslov delaPravni vidiki patentnega varstva v Sloveniji in v Evropi
Luka Gerden
Ime nagrajencaLuka Gerden
Naslov delaIdejna urbanistična in arhitekturna zasnova atletske dvorane v športnem parku Ljubljana
Maja Kreslin
Ime nagrajencaMaja Kreslin
Naslov delaVpliv višjih nihajnih oblik pri nelinearni potresni analizi konstrukcij stavb
Marko Omerzu
Ime nagrajencaMarko Omerzu
Naslov delaSinhrono vodenje dveh asinhronskih motorjev s kratkostično kletko
Marko Sedlaček
Ime nagrajencaMarko Sedlaček
Naslov delaVpliv topografije na tribološke lastnosti kontaktnih površin
Marko Zebec Koren
Ime nagrajencaMarko Zebec Koren
Naslov delaModeli oddajanja del zunanjim izvajalcem na področju informacijskih tehnologij
Martina Maček
Ime nagrajencaMartina Maček
Naslov delaVpliv investicij v izobraževanje na učinkovitost organizacije: študija primera
Matej Černe
Ime nagrajencaMatej Černe
Naslov delaModel avtentičnega vodenja: empirična preverba
Mateja Šušteršič Dimic
Ime nagrajencaMateja Šušteršič Dimic
Naslov delaVodenje oblikovalskih RIR procesov v interdisciplinarnih skupinah
Matjaž Cvek
Ime nagrajencaMatjaž Cvek
Naslov delaOptimizacija optičnih lastnosti enodimenzionalnih lateralnioh periodičnih struktur v tankoplastnih silicijevih sončnih celicah
Metod Bonča
Ime nagrajencaMetod Bonča
Naslov delaOcena potresnega tveganja za izbrane jeklene stavbe
Mirela Šahinović
Ime nagrajencaMirela Šahinović
Naslov delaProjekt jeklene konstrukcije hale velikega razpona
Monika Lovše
Ime nagrajencaMonika Lovše
Naslov delaMedicinski pripomočki, ortoza za zdravljenje skolioze
Mrinal Chakraborty
Ime nagrajencaMrinal Chakraborty
Naslov delaUpravljanje učinkovitosti
Natalija Hromec
Ime nagrajencaNatalija Hromec
Naslov delaIzbira ponudnika poslovne inteligence
Nataša Medved
Ime nagrajencaNataša Medved
Naslov delaOpolnomočenje zaposlenih kot motivacijski dejavnik: primerjava dveh podjetij
Neža Perger
Ime nagrajencaNeža Perger
Naslov delaIdejna zasnova metnega paviljona
Nikola Vukašinović
Ime nagrajencaNikola Vukašinović
Naslov delaDejavniki za določanje geometrije teles na osnovi laserske triangulacije
Olga Bombač
Ime nagrajencaOlga Bombač
Naslov delaIdejna zasnova študentskega naselja v Novi Gorici
Peter Zupančič
Ime nagrajencaPeter Zupančič
Naslov delaProjekt sovprežnega železničaskega mostu
Rok Škrinjar
Ime nagrajencaRok Škrinjar
Naslov delaPovečanje zrelosti procesne usmerjenosti s prenovo in informatizacijo poslovanja
Saša Košec
Ime nagrajencaSaša Košec
Naslov delaVpliv tržne znamke pri uspešnem prodoru slovenskih podjetij na tuje trge
Sašo Šonc
Ime nagrajencaSašo Šonc
Naslov delaObvladovanje procesov oblikovanja panelov
Simon Vrhovec
Ime nagrajencaSimon Vrhovec
Naslov delaObvladovanje upora pri projektih IT
Slavko Milanovic
Ime nagrajencaSlavko Milanovic
Naslov delaAnaliza EFTE tehnologije: fasadni ovoj športnih aren
Smiljana Zajec
Ime nagrajencaSmiljana Zajec
Naslov delaPrenos dobrih praks managementa kakovosti v visokem šolstvu: primer Ekonomske fakultete Univerze v Ljubljani
Tomaž Slak
Ime nagrajencaTomaž Slak
Naslov delaZnačilnosti, vrednotenje in potenciali potresne arhitekture
Urszula Anna Stefaniuk
Ime nagrajencaUrszula Anna Stefaniuk
Naslov delaMuzej mode v Tokiju, Japonska
Valentin Koblar
Ime nagrajencaValentin Koblar
Naslov delaOcenjevanje kakovosti grafitnih polizdelkov z računalniškim vidom in s strojnim učenjem
Vesna Ogriz
Ime nagrajencaVesna Ogriz
Naslov delaRazmerje med inovativnostjo in uspešnostjo poslovanja v malih in srednje velikih podjetjih
Kontakt
Pišite nam Pokličite nas: 07 34 60 254